6 marca, 2024

30 urodziny żony to nie przelewki, szczególnie, że zaraz zaczyna się okres świąteczny i o prezentach warto zacząć myśleć na poważnie. A z nimi to zawsze kłopot? Nie wiem czy też tak macie. Ja kupuję najbliższym prezenty niezależnie od okazji, a później, jak przychodzi do urodzin czy świąt to niewiele mogę wymyślić. Tym razem chciałem jednak wybrać coś, co wpasuje się idealnie w gusta żony, a do tego coś pragmatycznego, aby zostało z nią na dłużej. Tak wpadłem na pomysł torebki, a nawet dwóch.

Modne torebki, czyli jakie?

Co ma mężczyzna wspólnego z damskimi torebkami? Powinien za nie płacić! Żona oczywiście ma swoje fundusze, ale chodzi o to, aby raz na jakiś czas czuła się rozpieszczona. Kto tego nie lubi, niech pierwszy rzyci portfelem! Prezent urodzinowy to nie przelewki, więc zacząłem szukać już miesiąc temu. Delikatnie wypytywałem, aby nie zorientowała się o co chodzi, a ja za to zorientował się, czego potrzebuje i tak właśnie wpadłem na pomysł torebki. Przecież torebek nigdy dość!

Podczas remontu żona kombinowała, aby gdzie się da wcisnąć butelkową zieleń, dlatego mamy łazienkę w tym kolorze, dywan w holu, zasłony i wiele innych dodatków. Kolor tak jej przypadł do gustu, że stwierdziłem, że torebka też musi być właśnie taka! Zresztą czarnych ma całą szafę! A po za tym może inny kolor sprawi, że w końcu będzie mogła coś w niej znaleźć? Zobaczymy! Zielone torebki wpadły w oko zarówno żonie, jak i mi. Niestety nie pamiętałem, czy żona bardziej chciała dużą czy małą torebkę, wiec wybrałem i taką i taką!

Zielone torebki

Duża torebka od Nobo wpadła mi w oko ze względu na oryginalny wygląd! Zamszowa zieleń z jednej strony, a czerń z drugiej – mega uniwersalność i dwa modele w jednym! Wiadomo, że zamsz to materiał, który dość słabo znosi przetarcia, a widać, że producent o tym pomyślał, gdy projektował tę torebkę. W tym wypadku wygrała również pojemność – torebka mieści A4, a to dla żony bardzo ważne.

Drugi model to zielona listonoszka, która przekonała mnie motywem pszczółki, która wygląda oryginalnie i rzuca się w oczy! Do tego torebka ma dwa rodzaje pasków, szerokim czarnym oraz łańcuszkiem, czyli w tym wypadku również dwa w jednym! Jak Wam się podobają?

Te modne torebki znalazłem w sklepie Bona Fora, który bardzo polecam, bo wybór jest ogromny! Żona już od dawna pokazywała mi te torebki z pszczółką, więc korzystając z okazji, że zbliżają się jej 30 urodziny, wybrałem dla niej taki właśnie prezent! Okazał się strzałem w dziesiątkę! A z prezentami naprawdę trzeba uważać! Kumpel kupił żonie na rocznicę ślubu peralgonie, a ta złożyła papiery rozwodowe. Chyba przez 15 lat nie zorientował się, że żona nie lubi kwiatów. A może miała ich już za dużo. Kto nadąży za babami. Torebka sprawdzi się na pewno!

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *